יום שני , ינואר 22 2018
מבזקים

ניהול עסק בראש שקט: 5 הדברים שיעניקו לכם שקט נפשי במשרד ומחוצה לו

Business breakמנהלים עסק קטן או בינוני? הממשק הטכנולוגי באמצעותו אתם בוחרים לנהל את העסק יכול להעניק לכם שקט נפשי, או לחילופין, להביא אתכם למצבים מלחיצים במיוחד ואף לנטרול העבודה השוטפת, איבוד מידע, וחוסר ודאות. לכן, לפני שאתם בוחרים אמצעי טכנולוגי לניהול המשרד ודאו שחמשת המאפיינים הבאים קיימים. הם יעזרו לכם לנהל טוב יותר ביום ולישון בשלווה אמיתית בלילה:

1. תיבת מייל עם נפח 50 ג'יגה לפחות

כמה פעמים בחודש אתם שולחים מייל דחוף לעובדים, רק כדי לגלות שהם בכלל לא ראו אותו כי תיבת המייל שלהם נחסמה עקב מצוקת אחסון?

אם אתם נוהגים כמו רוב העובדים בחברה, מהזוטר ביותר ועד המנכ"ל, קרוב לוודאי שגם לכם יש ריטואל קבוע בו אתם מקבלים את ההודעה הזו בתזמון הכי לא מתאים (כי מתי באמת יש להודעה שכזו תזמון נעים) ומתחילים לסדר את המיילים לפי גדלי קבצים, למחוק ולהעביר לתקיות פנימיות. בחירה מראש בתיבות מייל עם נפח גדול המאוחסנות בענן תבטיח שאת החוויה המפוקפקת הזו תשאירו בעבר ותתחילו ליהנות מתיבות מייל שלעולם לא נחסמות.

2. גישה מאובטחת מכל מקום ומכל מכשיר

הימים בהם העבודה מתבצעת מ 9:00 עד 17:00 בין כתלי המשרד הסתיימו כבר לפני כמה שנים, אז הגיחו לעולם מגוון אפשרויות טכנולוגיות של גישה מרחוק, מכשירי VPN למיניהם, פלטפורמות חיצוניות שבעיקר נפלו השקם וערב ובעצם – הסרבול חגג.

כיום, אם רק תבחרו בממשק הנכון תוכלו לאפשר לעובדים שלכם לעבוד בצורה מאובטחת אפילו מבית קפה על הים.. חשוב לזכור שגישה מכל מקום מעלה את רמת היעילות של העובדים, משחררת לחץ ומגדילה את האפקטיביות של העבודה. לכן חשוב לוודא שהכלי אותו אתם בוחרים מאפשר גישה פשוטה מכל מכשיר (מחשב, סמאטרפון או טאבלט) וכולל הן מיילים ואנשי קשר וכן גישה מלאה לתקיות ולקבצים עם אפשרות עריכה. מאחר וכמות המידע שעוברת באופן יומיומי בצינורות העסק עצומה וחלקה אף רגישה, חשוב מאוד שכל המידע השמור במערכות החברה יהיה, כאמור, מאובטח וללא סכנת זליגה לאף גורם חיצוני שאינו רשאי לכך. בדקו האם אבטחת המידע המוצעת לכם עומדת בתקני התאימות הגלובליים המובילים כגון HIPAA, FISMA ו – ISO 27001  .

Man Analyzing Financial Statistics3. אפשרות לעריכת ועדכון קבצי office דרך ה WEB
מי לא מכיר את הסצנה הבאה: סגרתם קובץ ויצאתם מהמשרד. לפתע מתקשר ספק ומבקש להעביר אליו את הקובץ דחוף אלא שלפני כן, צריך רק שתתקנו "משהו קטן" בתוכו.

באותו הרגע מד הדופק עולה ואתם מנסים להבין איך אתם צריכים לחזור עכשיו הביתה בדחיפות מהגינה, לנזוף בילדים שיהיו בשקט, לפתוח את המחשב, לחכות שהכל יעלה, לשנות שתי מילים, לשלוח – ורק אז להסדיר חזרה את הנשימה. אם מצבים כאלו נשמעים לכם מוכרים זה פשוט כי אתם לא יודעים שכיום יש פתרונות שמאפשרים לעשות הכל, כולל עריכת מסמכים, גם מהנייד. בתחום זה Office 365 של חברת מייקרוסופט מוביל את הקטגוריה ומאפשר לגשת לקבצים גם מהנייד, לפתוח אותם באמצעות אפליקציית WEB (המותקנת על כל סמאטרפון וטאבלט) ולשנות את מה שצריך: בין אם בתוכנת WORD, EXCEL או בכל תוכנת מייקרוסופט אחרת. והנה, הרווחתם שקט נפשי והילדים יכולים להמשיך להתנדנד בגינה באין מפריע.

>>>הקליקו לקבלת חבילת Office 365 לחודש במתנה >>>


4. נפח אחסון של 1 טרה עבור המידע של העסק
בעיית האחסון ממשיכה גם בכוננים האישיים והמשותפים ויוצרת צווארי בקבוק אינסופיים בשגרת העבודה.

באופן אבסורדי, בעוד שבתים פרטיים רבים כבר העבירו את כל ההתנהלות האישית שלהם לשרתים בענן בעלי חופש אחסון עצום, מרבית העסקים עדיין חווים קשיים יומיומיים הנובעים מבעיות אחסון על שרתים סטנדרטיים, למרות שדווקא סוגיה זו כבר לא אמורה להציב בפניהם אתגר. תודות לאחסון בענן, השוק מציע כיום אפשרויות שונות המאפשרות ללקוח לקבל נפח אחסון כמעט בלתי מוגבל. לכן, אל תתקבעו למצב הקיים ובחרו ממשק טכנולוגי שיעניק לכם את חופש הפעולה והמרחב לו אתם זקוקים. מומלץ להצטייד בנפח אחסון של 1 טרה אשר יספק את כל צורככם ללא בעיה מיוחדת.

5. עדכוני גרסה שוטפים ללא מאמץ
לרובנו יש נטייה לעשות הכל ברגע האחרון. כך, אתם וודאי מכירים, שאתם צריכים לעשות משהו דחוף מאוד במסגרת זמן לחוצה מאוד ו-הופ! מופיעה לה התראה על המסך הדורשת מכם לעדכן גרסה לתוכנה לפני שתוכלו לבצע את השינויים.

בעלי עסק רבים לא מודעים לכך שהעידן של עדכוני גרסה ורכישת תוכנות על גבי דיסקים פג לו כבר ושלמעשה, ניתן ומומלץ היום להתקין לכל המחשבים בעסק תוכנת אופיס שמתעדכנת באופן תדיר בעצמה וללא הפרעות מיותרות. כך, תוכלו ליהנות תמיד מהאפשרויות המתקדמות ביותר מבלי לקרוא לאיש IT שיגזול מכם את הכסא מול המסך וימנע מכם (מתוקף תפקידו כמובן) שעות יקרות של עבודה.

>>> הקליקו ליעוץ חינם וחודש מתנה למוצרי Office 365 >>>

cloud storage concept"בשוק קיימים לא מעט פתרונות טכנולוגיים לניהול עסקים, לרבות פתרונות חינמיים, אבל לא עם כולם ניתן למצות את כל האפשרויות הטכנולוגיות העדכניות – אלו  שלמעשה הופכות את העסק שלהם לזמין 24/7 בצורה אחידה ושוטפת" אומר עופר פייבושביץ מנהל השיווק העיסקי של חברת בזק בינלאומי.

את כל המצוקות הללו פתרה חברת מייקרוסופט בתוכנת ה Office 365 שלה:

בזכות ידידותיות המשתמש ויתרון הגלובליות, Office 365 הפכה להיות הפתרון האידיאלי לכל העסקים הקטנים והבינוניים, שרוצים לדעת שהאצבע שלהם תמיד על הדופק, גם כשהם בבית או אפילו בחופשה.

"זו הסיבה", אומר פייבושביץ "שגם אנחנו בבזק בינלאומי ממליצים ללקוחותינו לרכוש את התוכנה במסגרת  הפתרונות שלנו  לעסקים הכוללים שירותי תמיכה בעברית וכך חוסכים לבעלי העסקים משאבים רבים בגיוס והכשרת צוותIT  בעסק".
פרטים נוספים ניתו לקרוא באתר של Office 365 או דרך החבילות של בזק בינלאומי.

אודות מערכת Israel Money

להשאיר תגובה

האימייל שלך לא תפורסם.שדות חובה מודגשות *

*