יום שני , ינואר 22 2018
מבזקים

טסים לארה"ב? בדקנו עבורכם את הפתרונות השונים לשיחות ואינטרנט

להתקשר מניו יורקנסיעה לארה"ב, לטיול או למטרה עסקית כרוכה בהוצאות רבות: כרטיס טיסה, לינה, אוכל, קניות ועוד.

הוצאות התקשורת הן קטנות ביחס לעלות הנסיעה אך יחד עם זאת פערי המחירים בין הפתרונות השונים גדולים ויכולים להגיע להפרשים של מאות! שקלים עבור שיחות ואינטרנט בין חברות התקשורת השונות.  

ראשית חשוב לציין שטרם ההחלטה רצוי להתייחס למטרות ואופי הנסיעה מכיוון שלא כל פתרון יהיה הטוב ביותר לצרכים ספציפיים, להלן הנקודות העיקריות אותם רצוי לקחת בחשבון:

זמן נסיעה קצר/ ארוך: האם עדיף לרכוש חבילה קטנה בתעריף יקר לדקת שיחה או לרכוש חבילה גדולה יותר אך לשלם הרבה פחות לדקה?
הרגלי שימוש אישיים: האם אתם מדברים הרבה? גולשים הרבה באינטרנט?
מטרת הנסיעה – טיול משפחתי, נסיעה עסקית: האם אתם נוסעים כקבוצה וחשוב לכם לדבר אחד עם השני, האם אתם צרכים גם שיחות מקומיות בארה"ב?
איזורי השהיה בארה"ב: לא כל חברת תקשורת נותנת כיסוי וקליטה מלאים בארה"ב, יהיה מצער להתקל בקשיי קליטה במידה ותגיעו לאיזור כזה.

מהם הפתרונות השונים?
הפתרונות הם רבים ומגוונים וכוללים: רכישת סים מקומי, חבילת חו"ל של חברות סלולר ישראליות, סים בינלאומי, שיחות אינטרנט ועוד.
נסיעה לארה"ב בד"כ תהיה ארוכה יחסית (מעל שבועיים) ולעיתים קרובות תכלול מספר בני משפחה. צמצמנו את החלופות לשתיים שיתנו את הערך הטוב ביותר למאפיינים הללו:

סים מקומי הכולל גם שיחות לישראל – ישנם אתרים ישראלים אשר מציעים סים אמריקאי מקומי עם שיחות מקומיות וגלישת אינטרנט של חברות בארה"ב (AT&T, T-mobile וכדומה) הכולל גם שיחות לישראל ומספר ישראלי לשיחות נכנסות. הסימים הם בד"כ ללא הגבלת שיחות וגלישה ולכן לא "יפתיעו" עם הוצאות נוספות במהלך הטיול.

חבילת חו"ל של חברת סלולר ישראלית – אורנג', סלקום, פלאפון ושאר חברות הסלולר מציעות חבילות תקשורת חודשיות בתעריפים מוזלים. במסגרת החבילה ניתן עבור סכום חודשי לבצע שיחות, גלישה או לשלוח הודעות טקסט בתעריפים מוזלים.

לפרטים נוספים ולרכישת חבילת תקשורת מתאימה לצרכיך, מלא פרטיך בטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם>>>

להלן השוואה בין סים מקומי הכולל שיחות לישראל לחבילת חו"ל של אורנג':

סים מקומי עם שיחות לישראל חבילת תקשורת באורנג
עלות החבילה 300 ש"ח 300 ש"ח
תוקף 30 יום 30 יום
שיחות יוצאות/ נכנסות לישראל ללא הגבלה 35 אגורות לדקה עד לסיום התקציב, לאחר מכן 2.5 ש"ח לדקה.
גלישה סלולרית 3 ג'יגה בייט במהירות גבוהה ולאחר מכן הפחתת מהירות 0.35 אגורות למגה בייט לדקה עד לסיום התקציב, לאחר מכן 2.5 ש"ח.
הודעות טקסט ללא הגבלה לישראל ובארה"ב 35 אגורות להודעת טקסט עד לסיום התקציב, לאחר מכן 2.5 ש"ח.
שיחות מקומיות בתוך ארה"ב ללא הגבלה לא במסגרת החבילה.
עלות למי שמתקשר אליכם מישראל ללא עלות – עבורו זוהי שיחה מקומית בישראל. עלות של שיחה בינלאומית לארה"ב
הערות חבילת ה"כל כלול" שלא מצריכה לחרוג מהתקציב. בסיום התקציב התעריפים עולים משמעותית ויש להיזהר מחריגות כספיות מיותרות.

מה עדיף? ניתן לראות שבמקרה של ארה"ב יש יתרון משמעותי לרכישת סים מקומי, הנותן חבילה ללא הגבלה עם נפח גלישה גדול וללא צורך לדאוג מחריגה מהתקציב המקורי. הסים גם אידיאלי למשפחה הנוסעת ביחד, ניתן לרכוש מספר סימים ולדבר בין בני המשפחה בקלות ובמסגרת החבילה.

לפרטים נוספים ולרכישת חבילת תקשורת מתאימה לצרכיך, מלא פרטיך בטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם>>>

אודות מערכת Israel Money

להשאיר תגובה

האימייל שלך לא תפורסם.שדות חובה מודגשות *

*