יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים

רואה חשבון או יועץ מס? התקדם לדבר הגדול הבא

הצטרפו למאות משרדי רואי החשבון ויועצי המס שכבר נהנים ממערכת bizibox. יותר נוחה. יותר מקצועית. מעניקה יתרון מקצועי ושיווקי ללקוח – והרבה יותר משתלמת…

שירותי ענן מחוללים מהפכה גורפת בעולם מערכות המידע ובעולם העסקי. חברות הייעוץ המובילות בעולם מניחות כי זו ההחלטה שתתברר בקרוב כמפרידה בין המנצחים למפסידים בכל זירות התחרות העסקית.
גם משרדי רואי החשבון (ולקוחותיהם) נמצאים ב'סירה' הזאת – והטיפוס לענן הוא 'הדבר הבא'

'הדבר הבא' – כבר כאן

שירותי SaaS ('השכרת תוכנה' על פי צריכה) הם הקטגוריה הצומחת הכי מהר בעולם העננים. חברות שפיתחו מוצרים חכמים, שעקב מחיריהם היו מוגבלים לארגונים גדולים, מתאימות את הפתרונות הטובים ביותר לצריכה במודל 'השכרה' (בענן, ובעלות על פי צריכה) המאפשר למאות ואלפי לקוחות קטנים-בינוניים מכל מגזרי המשק ליהנות מהן.

כלים אלה מאפשרים שיפור מהותי בניהול העסק – בלי להשקיע הון בהקמת מערכות מידע חדשניות וגיוס כוח אדם מקצועי להפעיל, לתחזק ולשדרג אותן.
העידן החדש בא לידי ביטוי בשוק ראיית החשבון עם bizibox – פלטפורמת הענן המאפשרת למשרדי רואי חשבון ל'הקפיץ' את רמת והיקף שירותיהן ללקוחות.

"אנחנו מאפשרים לרואי החשבון לתפעל את מערכות הבקרה והדיווח של המנגנונים החשבונאיים שמייצרים את נתוני הניהול הפיננסי ותומכים בקבלת החלטות עסקיות", אומרת נעמה ביטון, מנהלת תיק לקוחות בחברת bizibox. "הפתרון הייחודי שאנו מציעים לעסקים, ובמיוחד למשרדי רואי חשבון המשרתים מספר גדול של לקוחות קצה, נועד למזער את זמן העבודה, את העלות ואת החשיפה לשגיאות אנוש ותשומת לב ניהולית שמוקדשים להתאמות בנקים וכרטיסי אשראי"

פתרון הענן של bizibox הופך את העבודה השגרתית ממטלה סיזיפית מתסכלת לעניין של 2 קליקים על מסך הפורטל הפרטי של מנהל החשבונות (או המנכ"ל), בלי לשנות שום דבר אחר בסדרי העבודה, ללא החלפה של תוכנת הנהלת החשבונות וללא התקנות מורכבות. המוצר הינו גם ארכיון פיננסי השומר לצמיתות את כל דפי בנק, צילומי הצ'קים וכרטיסי האשראי. הכל נשמר במחשב – ותמיד זמין ב-bizibox.

צומת של כל הנתונים הפיננסיים

bizibox היא מערכת אוטומטית, שיודעת להתממשק מצד אחד לכל הבנקים וחברות כרטיסי האשראי כדי לאסוף את הפעולות שנרשמו בכל החשבונות שהחברה מחזיקה, ומצד שני להתחבר למערכת הנהלת החשבונות הפנימית בה מתנהלים התשלומים, החיובים ותקבולים של החברה. "לא כל המוסדות הפיננסיים מספקים את המידע בצורה סטנדרטית, שלקוח רגיל יכול להתחבר אליה בקלות", אומרת נעמה.

"כאשר מנהלת חשבונות צריכה דפי חשבון ממספר בנקים וחברות אשראי ולהשוות את הנתונים מול שורות בספרי הנהלת החשבונות, מתברר שהמשימה מסובכת, רגישה לשגיאות אנוש – ובדרך כלל מזהה חריגות רק בפער זמן גדול לאחר התרחשותן. bizibox עושה את העבודה באופן אוטומטי ומידי ובשקיפות גמורה למפעילים האנושיים. המידע זמין למשתמש בענן בכל רגע נתון, מוצפן ומוגן ברמה הגבוהה ביותר (מערכת Verisign שמגינה על מרבית הבנקים הגדולים). המשתמש (המאושר) נכנס לקובץ בקליק אחד ומעבירו בקליק שני לתוכנת הנהלת החשבונות. לא משנה כמה חשבונות בנק וכרטיסי אשראי קיימים – הכל עובר בלחיצת כפתור אחת!!!

מעבר לעולם הפיננסי קיימת מערכת בקרה על הנה"ח הכוללת דוחות המציגים לרו"ח היכן טרם בוצעו התאמות בנקים, דוחות המשקפים פעילות של חברה בטווח תאריכים גמיש לעומת שנה קודמת, מידע המתייחס לשיעור שכר הטרחה שגובים מאותה חברה ועוד דוחות ניהוליים. כאמור, התכנה אינטרנטית ומאפשרת לרו"ח להדפיס דוחות מהמערכת מכל מקום ובכל זמן (גם בפגישה אצל הלקוח). הוא יכול להיכנס למערכת מכל מחשב, ולשבת עם הלקוח על כל נתוני הנה"ח שנמצאים ב- .bizibox אם מדברים על ROI של השירות, קל להיווכח שזו הצעה שאי אפשר לסרב לה".

לקוחות מצביעים – biziBox

״מבחינתי, התועלת העיקרית מההתחברות ל-biziBox היא הקלות המדהימה בה ניתן לשאוב בלחיצת כפתור את תנועות הכספים ישירות מאתרי הבנקים לתוך תוכנת הנהלת החשבונות של כל אחד מהלקוחות. זה מאפשר חסכון משמעותי בזמן עבודה שבוזבז עד כה על הקלדה ידנית של דפי בנק לצורך התאמות. בנוסף, קיימים הכלים היעילים שהאתר מעמיד לרשותנו, המאפשרים לאתר חריגים במהלך הביקורת ולהציע ייעוץ פיננסי מקיף ללקוחותינו.״ מעיד אחד הלקוחות הוותיקים, רו"ח אלי רואש, שותף במשרד פאהן-קנה סניף חיפה.

לקבלת חודש התנסות חינם >>

חוסכים בגדול. מהרגע הראשון

כזכור, אין צורך בהשקעה ראשונית כלשהי בציוד, בהדרכה ממושכת או בהטמעה ושינוי נהלי העבודה. אין עלויות סמויות של שירות ותמיכה. גם אין התחייבות לתקופת שירות מינימלית ואין קנסות יציאה. המשתמש אינו שבוי של הפתרון – ולמרות זאת טרם פגשנו לקוח 'נוטש'.
זו הסיבה שאנו מציעים למשרדי רואי חשבון התנסות "גמישה" ללא תנאים: נגיע למשרד שלכם, נבצע את החיבורים הדרושים בין תוכנות הנהלת החשבונות שלכם לבין חשבונות הבנק של לקוחותיכם – ותוכלו להתחיל לעבוד בשיטה האוטומטית כבר באותו יום.
בידקו אותנו בכל קריטריון שתרצו ואם התוצאות לא משביעות את רצונכם, נפסיק את תקופת ההתנסות בקלות. ומיד.

ערך מוסף אמיתי ללקוח

כאשר אומרים On Demand הכוונה היא שאתם משלמים רק תמורת שירות שבחרתם להשתמש בו, בכמות שאתם זקוקים לו – ובמחיר זניח ביחס לחסכון הישיר ולשיפור בערך השירות שאתם יכולים להציע ללקוחותיכם.

עדיין לא העמקנו ביתרונות ה"לא שוליים" בניהול מסמכים ותיעוד טרנסאקציות, ש-bizibox מאפשר. ביניהם – גיבוי מרוחק לצורך המשכיות עסקית, סטנדרטיזציה בדיווח ותיעוד אוטומטי, ולימוד עצמי של תבניות ההתנהלות. כך, למשל, התוכנה לומדת לאיזה טרנסאקציות שגרתיות לצפות בכל תאריך והיא מוציאה התראת חריג בכל מקרה שחל שיבוש בתחזית. המשוב שאנחנו מקבלים מלקוחות ותיקים הוא, ש-bizibox הוא פתרון ענן שקל להתמכר לו. לאחר זמן קצר, כך אומרים רואי החשבון, הם לא מבינים איך הם עבדו קודם להטמעה. למעשה, לקוחות ותיקים הם סוכני המכירות הטובים ביותר שלנו. הם ממליצים לקולגות על התנסות בשירות ופותחים לנו דלתות למשרדי רואי חשבון שרוצים לעלות על הגל של טכנולוגיה מתקדמת. וכמו שאמרתי קודם "מי שמנסה לא יחזור לאחור לעבדות של התאמות ידניות".

הצטרפו עכשיו למהפכה וקבלו חודש התנסות מתנה >>

אודות admin

להשאיר תגובה

האימייל שלך לא תפורסם.שדות חובה מודגשות *

*