יום שני , ינואר 22 2018
מבזקים

רוצים למלא טוטו אבל לא מבינים בזה? האמת שאתם לא צריכים…

smart_toto

גם אם אתם לא מבינים כלל בספורט ואפילו אם כן – כדאי לכם להכיר את עולם הטוטו. אנשים רבים חוששים מהנסיון לנבא מה יהיו תוצאות משחק הכדרוגל אבל מה שהם לא מבינים הוא שעם האפשרויות הקיימות היום, לא צריך לדעת אפילו כמה שחקנים יש על המגרש אלא פשוט – למלא חכם. איך עושים את זה נכון ומה האלמנטים הכי חשובים? המומחים הגדולים מסבירים.

נכון, כדי למלא טוטו רצוי שיהיה ידע בתחום אך כיום הידע הזה כבר לא הכרחי למי שממלא. האמת, בעוד שזוהי אמנם נקודת ההתחלה של החברות המתעסקות במילוי מקצועי של טפסי הטוטו, היא דווקא לא נקודת המפתח שמובילה בהכרח לזכייה.

מאחורי הקלעים בדרך לקבלת השיק – כך מגדילים את סיכויי הזכייה
אם בשנים האחרונות התוודענו למושג 'רכישה קבוצתית' בעיקר ברכישות מוזלות של מוצרי חשמל ואפילו של נדל"ן, הרי שאותו כח חברתי עצום קיים גם בהגרלות ובמשחקי ניחושים ניתן להגיע לתוצאות מרשימות. בעוד שאת הגרלת הלוטו כולם מכירים, מי שאינו מבין בספורט מרגיש לעיתים סוג של יראה כשזה מגיע להגרלות של המועצה להסדר ההימורים בספורט.

למעשה, התורה כולה נסובה סביב תחזית פשוט יחסית לניצחון: בטפסי הטוטו המתמקדים בכדרוגל המנחש נדרש לסמן 1, 2 או X  בכל טור והוא יכול לבחור את מספר הטורים שהוא רוצה למלא בכל פעם. בטפסים העוסקים בכדורסל או בספורט עולמי אופי הניחושים מעט שונה אבל העיקרון זהה לחלוטין.

כאמור, לפי החברות העוסקות בתחום, הנקודה החשובה להעלאת סיכויי הזכייה נעוצה בידע הספורטיבי אך גם בהתמדה שבועית ובמספר הטורים: השיטה מתחילה אמנם בצמצום משכיל של אפשרויות הזכייה בעזרת מומחי הספורט הגדולים ביותר בתחום אך לאחר מכן היא מחברת בין אנשים שמעולם לא נפגשו לצורך בעלות 'קיבוצית' על טורים. כך, אנשים שונים וזרים זה לזה בעצם הופכים להיות שותפים במילוי הטורים השונים כאשר בכל טור הם בעצם מנחשים תוצאות שונות.

לפי חוקי הסטטיסטיקה, הכח המשותף של הרכישה הקבוצתית ממנף ומגדיל משמעותית את סיכויי הזכיה בעוד שהעלות החודשית להם נדרשים ה'שותפים' קטנה בהרבה מזו שהיו משקיעים בעצמם לו היו ממלאים את אותה כמות טורים לבדם. א', שזכה ב 2.5 מליון שקלים בטוטו באמצעות חברת סמארט מספר שארבעה חודשים לפני זכייתו הוא התקשר וביקש מהנציגה לבטל את המנוי: "אבל היא דיברה בנועם ובאיכפתיות והסבירה לי שוב מה עומד מאחורי המודל ולמה סיכויי הזכייה שלי באמת גבוהים משמעותית יותר מאלה שיש לי כשאני ממלא לבד. אם זה קרה לי, זה יכול לקרות לכל בן אדם".

אם החלטתם להגדיל את סיכויי הזכייה שלכם ולהתחיל למלא בשיטה הקבוצתית, כדאי שראשית תבדקו את החברות השונות הקיימות לפני ביצוע התחייבות. שימו לב כמה שנות נסיון יש להם באמתחתן, איזה שירות הן מציעות לכם בדיוק ומה הוא כולל, מהו המוניטין בשוק וקראו קצת מסיפורי ההצלחה.

גלו: מהם הנתונים שמומחי הספורט מתחשבים בהם?

הבנה במשחק עצמו לא מספיקה על מנת לנסות לנבא בצורה הכי מדוייקת את התוצאות על המגרש. מומחי הספורט המייעצים למילוי טפסי טוטו חייבים להיות בעלי הבנה רחבה מאוד ביכולות הספורטיביות של הקבוצות השונות אך גם במכלול תנאים חיצוניים שעשויים להשפיע ובהם:
1. תנאי מזג האוויר הצפויים במשחק
2. מצבם הבריאותי של השחקנים הבולטים בקבוצה
3. מצבו האישי והמשפחתי של המאמן (לרבות מצבים של בגידה בבת-זוג, רמת שביעות הרצון של האוהדים ובעלי הקבוצה ממנו וכן הלאה)
4. האם המשחק מתקיים ללא אוהדים
5. מצב רוח השחקנים לפני המשחק

 

אודות מערכת Israel Money

להשאיר תגובה

האימייל שלך לא תפורסם.שדות חובה מודגשות *

*